Výroba CD/DVD

Úvod Nahrávanie Výroba CD/DVD

Výroba CD,DVD,BD

Výroba CD, DVD alebo BD sa realizuje replikáciou (lisovaním) alebo duplikáciou (napaľovaním). Spôsob realizácie závisí od vyrábaného množstva, požiadaviek na rýchlosť, cenu alebo iných požiadaviek zákazníka. vo všetkých bežných formátoch pre tieto nosiče ako sú napr: CD-DA, CD-ROM, CD-video, CD-photo, DVD-ROM, DVD-video, DVD-audio atď. Okrem štandardných rozmerov CD a DVD, môžu mať tieto nosiče formát vizitky alebo môžu byť tvarované do iných zaujímavých tvarov.

Výroba tlačovín

Okrem klasických brožúr (bookletov) a vložiek (inlayov) do CD boxov a inej tlačenej konfekcie je možné vytlačiť rôzne originálne tlače, ktoré budú spĺňať Vaše požiadavky na originalitu.

Potlač nosičov

Potlač nosičov je možné realizovať sieťotlačou, atramentom, ofsetom alebo tampónom. O technológii potlače rozhoduje hlavne náklad a farebnosť predlohy. Pre zvýšenie odolnosti voči vonkajším vplyvom je možné niektoré typy potlače ochrániť vrstvou UV laku.

Distribúcia

Balenie realizujeme do rôznych druhov CD, DVD, obálok, kartónových obalov, krabíc na softvér, digipakov, knižiek, leporel apod. vyrobených na mieru.

Doprava

Doprava hotových zabalených nosičov až na miesto určené zákazníkom hocikde v rámci Slovenska je samozrejmosťou.

Špeciálne požiadavky

Špecifikujte prosím výrobu CD alebo DVD /lisovaním alebo napaľovaním/…..celkový náklad…..tlačoviny a ich farebnosť…..špecifikujte potlač na CD….spôsob balenia a dopravu……..a my Vám vypracujeme cenovú kalkuláciu

Copyright 2016 - 2020 © pspublisher.sk