Nahrávanie

Úvod Nahrávanie

Naše služby:

  • Nahrávanie, mix, mastering...
  • Online mix a mastering... 
  • Kompozícia, produkcia...
  • Vydavateľské činnosti...
  • Ozvučovanie, \"live\" nahrávanie...
  • Výroba CD, DVD /aj malosériová/...
  • Prenájom štúdia /bez zvukára/...
  • Prepis hudby z LP a MC na CD... 


Naša pozvánka:

Systém. Akustický systém dead-live. Vytvorili sme pre Vás dva akusticky odlišné priestory, prvý “dead” /štúdio-1/ je vyplnený akusticky pohltivymi materiálmy tzv. absorbérmi…. Je vhodný na snímanie spevu, niektorých akustických nástrojov atď…. Druhý priestor “live” /štúdio-2/ je vyplnený akustickými difúzormi – drevo, kameň, šikmé plochy, oblé plochy, špeciálne okná atď….. Je vhodný hlavne na snímanie bicích nástrojov, elektrických gitár atď….
 
Technika. Kvalitná technika je jednou z najdôležitejších podmienok kvalitnej nahrávky, nahrávame výlučne na profesionálnych prevodníkoch zn. MOTU, do softwaru Cubase , … Používame kvalitné mikrofóny AKG, Shure, Neumann, Rode….štandardy, používané vo všetkých svetových štúdiách…. Investujeme každoročne množstvo prostriedkov do kvalitnej techniky, mikrofónov, do akustických úprav priestorov a čo je najdôležitejšie do vlastného vzdelávania a získavania skúseností….Neprestávame sa učiť, investovať a zlepšovať….
 
Umelecký výkon. K dobrému umeleckému výkonu je veľmi potrebná pohoda a kľud pri práci. Naše štúdio je situované v tichej vidieckej lokalite, v príjemnom prostredí s kompletne zariadenou kuchynkou a s posedením na terase… Snažíme sa vytvoriť neformálnu, tvorivú, takmer rodinnú atmosféru, načúvať vašim názorom, nápadom a víziam…
 
Dobré referencie. Za dobu našej činnosti máme za sebou slušnú zbierku nahrávok. Našu prácu máme radi, fandíme Vám, Váš úspech je aj naším úspechom, mnohí naši klienti sa stali po nahrávaní našimi priateľmi…chceme to robiť tak, ako by ste to robili Vy, keby ste mali naše možnosti a skúsenosti….

 I stota, že ste v dobrých rukách... Nahrávalo u nás už niekoľko stoviek kapiel, súborov, zborov a interprétov, máme za sebou množstvo zmixovaných piesní, sme aktívni muzikanti, poznáme to veľmi dobre aj z tej “druhej strany”…
 
 
Ochota. Centrom nášho záujmu ste Vy, predávame naše služby, nie seba a naše ambície…. Naším hlavným cieľom je teda čo najspokojnejší zákazník…. Prajete si nahrávať celú kapelu naživo, 200 audiostôp a 200 MIDI stôp, demo za deň? Nie je problém….

Copyright 2016 - 2024 © pspublisher.sk